1935 euro voor Renate

zondagmorgen kwamen 54 vissers naar de Arkelse visput om sponsorgeld op te halen voor Renate Vos die mee gaat doen met de Alpduzes geld ophalen voor de kankerbestrijding <br> de vissers werden ontvangen in ons clubhuis wat door de hsv ‘t Stekelbaarsje beschikbaar gesteld <br> om half acht kreeg iedereen zijn plaatsnummer toegewezen er werd vijf uur gevist zonder pauze <br> De vis wilde slecht bijten en dus werd het een lange wedstrijd voor de meesten <br> Maar we hadden een beetje geluk Daigor van de Muizeval had broodjes met frikandellen en kroketten <br> gesponsord die werden gebakken door Gerrrit Prins en bij de vissers bezorgd werden door Gerda en Mandy Swart en ook Anja Arendse wist de broodjes snel te verkopen <br> Na afloop werd er een verloting verzorgd door Rooie Kees en Theo Oskam ze hadden al hun vrienden en kennissen opgetrommeld zodoende zat Putzicht goed vol en ze wisten samen 3200 loten aan de man te brengen Nadat dat was gebeurd waren ook Peter en Dirk klaar met de uitslag en kon het festijn beginnen <br> Renate Vos werd naar voren geroepen en kreeg van Peter en Dirk een cheque van 1935 euro overhandigd daarna werd de prijsuitreiking gedaan <br> de 1e prijs werd gewonnen door Arjan Klop en William van Tongerlo met ruim16 kilo <br> ik heb geen uitslag gekregen dus die volgt later <br> toen konden we beginnen met de verloting die ruim een uur zou duren want de mannen hadden ruim 200 prijzen verzameld en die moesten er uit <br> Het bedrag dat Renate kreeg bestond uit <br> verloting 1180 euro <br> frikandellen Daigor 80 euro <br> Fooienpot de Muizeval 310 euro <br> Voer Chris van Pelt 55 euro <br> Koffie ‘t Stekelbaarsje 75 euro <br> Viswedstrijd 235 euro <br> totaal dus 1935 euro <br> <br>sponsoren voor de verloting <br> Cardohuys <br> Noorse winkel <br> Wil de Versman <br> Viswinkel Zaltbommel <br> Forellenvijver Ommeren <br> Toy Champ <br> Slijterij Miali <br> Preston Nederland <br> Jumbo <br> Chrysantenkwekerij Jan van Tuyl <br> Slagerij Arnold Gleis <br> Rooie Kees <br> Theo Oskam <br> Pierenboer <br> Chris van Pelt <br> <br>Iedereen wordt bedankt voor een geslaagde dag <br> en Renate veel succes gewenst in Frankrijk <br>