uitslag Kerstconcours hsv 't Stekelbaarsje

terug naar overzicht

Zondag, 24 december 2017

Zondagmorgen kwamen in het donker 38 vissers naar de Jachthaven in Arkel om het jaarlijkse Kerstconcours te vissen Het was een koppelwedstrijd die in 3 vakken was verdeeld In het middelste vak werd de meeste vis gevangen

De aanstaande kampioen Bram Boogert had de beste maat die hij zich kon wensen Peter de Koster wist als enige een Brasem van ruim 2 kilo te vangen waarmee ze het hoogste daggewicht vingen 3330 gram 2e in dit vak werden vader en zoon Sloeserwij die een grote Baars hadden gevangen en 1879 gram lieten afwegen 3e werden William Teuling en Cees Daggelders met 1556 gram William werd door deze uitslag 2e in de Competitie
Het 3e vak werd overtuigend gewonnen door Paul Stasse en Chris van Pelt met 1637 gram Jan de Vos en Will Zwaan werden 2e met slechts 124 gram nipt voor Peter Klootwijk en Thijs Vink die met 112 gram 3e werden Chris werd door deze uitslag 4e in de competitie
In het 1e vak werden good old Theo van 't Verlaat en Joop Smits 1e met1232 gram voor Dirk en Corrie van Straten met 290 gram en Gerrit en Humprey Prins werden 3e met 230 gram vis Dirk van Straten won door deze uitslag Blok 6 samen met Bram Boogert ze behaalden allebei 5 punten
Op 7 Januari houden wij een Nieuwjaarswedstrijd met aansluitend een Receptie in Putzicht
Loten om 7.30 uur in de Jachthaven