Familiedag hsv 't Stekelbaarsje

terug naar overzicht

Maandag, 20 augustus 2018

Er waren in totaal 25 leden die met minstens 1 introducee naar het clubgebouw waren gekomen om de jaarlijkse familiedag te vieren Het is de bedoeling om aan vrienden of familie te laten zien hoe de hobby van een visser eruit ziet Na het gebruikelijke bakkie koffie werd er geloot en ging iedereen naar zijn gelote visstek

Er werd gevist in 2 sessies van 2 uur in de pauze werden er broodjes worst en frietjes geserveerd
Na afloop van de 2 helften werden de gevangen vissen geteld en gewogen
Er werd goed gevangen de familie van Oord ving 16.438 gram vis en werd in einduitslag slechts 6e
Daarna werd het eind klassement opgemaakt en Wiliam Teuling en Cees Daggelders wonnen met 2 punten en 15.335 gram de wedstrijd
2e werden Bertus Erik en Jan Viveen met 3 punten en 561 gram 3e plaats was er voor Peter en Brynn Klootwijk met 4 punten en 8.917 gram 4e werden Joan Kleijn en Jari Haag 5 punten en 8.051 gram 5ewerden de winnaars van vorig jaar Piet en Josien de Vries ook 5 punten en 1.006 gram Na de prijsuitreiking volgde de traditionele verloting om de kosten te dekken Waarna iedereen huiswaarts keerde
over 2 weken de volgende wedstrijd loten om 6.30 uur in putzicht