Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

uitslag viswedstrijd hsv 't Stekelbaarsje

terug naar overzicht

Zondag, 28 oktober 2018

Zondagmorgen konden de vissers van de hsv uitslapen omdat de wintertijd was ingegaan Het weer was ook maar op de winterstand gegaan de temperatuur was bij aanvang slechts 1 graad Celsius Toch gingen 22 vissers vol goede moed aan de waterkant zitten 11 in de Linge en 11 in de slootjes bij het davinci college

In de Linge werd in het ene vak geweldig gevangen en in het andere vak matig
Joan Kleijn toonde zijn klasse door met 12.750 gram zijn vak te winnen voor Will Zwaan met 11.778 gram en William Teuling met 11.453 gram
Paul Stasse boekte zijn 2e zege op rij door zijn vak te winnen met 2.361 gram voor Cees Daggelders met 717 gram en Gijs Verhoef met 713 gram
In de slootjes was het ook niet geweldig met de vangsten
Piet de Vries is het nog niet verleerd hij won zijn vak met 1186 gram voor Koos Hoekwater met 953 gram en Beb van der Baars met 760 gram Het andere vak werd gewonnen door Fred Kleijn die 877 gram ving 2e werd Nico van Burgel met 640 gram en 3e Gerrit Prins die 529 gram wist te vangen
Volgende wedstrijd in de Jachthaven op 11 November loten om 7,30 uur