Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Afgelasting wedstrijden ivm Corona

terug naar overzicht

Woensdag, 16 december 2020

Beste vissers, Het bestuur van "Het Stekelbaarsje" heeft besloten de kerstwedstrijd van 20 december en de nieuwjaarswedstrijd van 10 januari af te gelasten. In het licht van de landelijke corona-maatregelen is het niet verantwoord de wedstrijden te laten doorgaan. Het bestuur wil jullie en jullie dierbaren fijne kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar wensen. Individueel vissen is nog altijd mogelijk !!

Hopelijk kan de wedstrijd van 24 januari wél doorgaan, maar te zijner tijd krijgen jullie daar bericht van.

met vriendelijke groet,

het bestuur